Barack Obama zbulon listën e preferuar të këngëve këtë verë, midis tyre emri i këngëtares së njohur shqiptare

Views: 15

Ish-presidenti i Shteteve të bashkuara të Amerikës, Barack Obama ka treguar shpeshherë shijet e tij muzikore. Edhe kësaj here ai ka ndarë në llogarinë e tij në ‘Twitter’ listën e preferuar të këngëve gjatë muajve të fundit.

“Gjatë muajve të fundit, kam kaluar shumë kohë duke dëgjuar muzikë me familjen time. Doja të ndaja disa nga të preferuarat e mia nga vera, përfshirë këngë nga disa prej artistëve në këtë javë të Konventës Demokrate . Shpresoj t’i shijoni”, ka shkruar Obama në një postim në ‘Twitter’.

Midis emrave të njohur ka dalluar dhe këngëtarja shqiptare, Dua Lipa me këngën “Un Dia” në bashkëpunim J Balvin.

Kujtojmë se Obama e ka ndarë dhe më herët listën e tij të preferuar të këngëve me miqtë e tij virtualë./revistawho.com

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *