Archive

Category: Horoskopi

Hiqni dorë sa më shpejt! Këto 2 shenja horoskopi fiksohen gjithmonë me partnerë të gabuar

Horoskopi na ndihmon të kuptojmë edhe më veten, veprimet dhe shumë nga zgjedhjet që bëjmë në jetë. Një prej të cilave është: Pse dalim dhe s’heqim dorë nga partnerë edhe kur e dimë që s’janë të mirë për ne? Përgjigjen…

Horoskopi ditor: 16 shtator 2020

Dashi Keni kaluar një periudhë të mbushur me tensione, të cilat do të jenë të pranishme edhe gjatë kësaj të mërkure në dashuri. Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në…

Horoskopi i të martës/ Ja shenjat që do të kenë një mundësi të artë gjatë kësaj dite

Dashi Nuk do të jeni shumë të kujdesshëm dhe mund të rrezikoni duke bërë ndonjë gabim. Gjatë ditës së nesërme duhet të sforcoheni disi. Nga ana tjetër, kjo ditë do të jetë shumë interesante sa i takon ndjenjave. Demi Sa…

Horoskopi ditor: 14 shtator 2020

Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe kush jo. Sa i takon punës, pavarësisht tensioneve të muajve të fundit, do të jeni gati për të pritur…

Ta keni të qartë! Femrat që i përkasin këtyre shenjave të horoskopit kanë kontroll mbi gjithçka!

Astrologët thonë se femrat që i përkasin shenjave të mëposhtme janë ato që kanë kontroll mbi gjithçka. Gruaja Bricjap Gratë e Bricjapit kanë një personalitet shumë të vendosur. Kjo është përparësia e shenjës së tyre. Vështirë se dëgjojnë mendimin e…

Horoskopi ditor: 11 shtator 2020

Dashi Mund t’iu duhet të reflektoni lidhur me disa çështje që kanë të bëjnë me familjen. Venusin nuk e keni më kundër dhe do të keni mundësi që të rikuperoni lehtësisht. Do të keni mundësi që të gjeni më shumë…

Horoskopi ditor: 10 shtator 2020

Dashi Ju pret një ditë mjaft pozitive për dashurinë, por bëni kujdes që të mos kushtëzoheni nga probleme sipërfaqësore. Të ardhurat nuk janë të shumta, ndaj bëni kujdes që të vini në zbatim projektet që keni ndërmend brenda fundit të…

Sipas horoskopit, njerëzit më të besueshëm i përkasin kësaj shenje!

Astrologët thonë se personat që i përkasin shenjës së Demit, janë nga njerëzit më të besueshëm. Demi është “thesar” i vërtetë për ata që e rrethojnë, pasi rrezikon pa u menduar dy herë. Demi Je një njeri aq i besueshëm,…

Horoskopi ditor: 9 shtator 2020

Dashi Disa shqetësime të rëndësishme, mund t’iu kenë acaruar kohëve të fundit. Kjo e mërkurë do të jetë një ditë e mbushur me shumë zhvillime, pas provave të shumta me të cilat jeni përballur kohëve të fundit. Demi Kjo periudhë…

Horoskopi ditor: 8 shtator 2020

Dashi Jeta sentimentale e çifteve do lere për te dëshiruar sot. Asgjë nuk ka për t’iu ecur si duhet, madje nuk do mundojnë as debatet. Do jeni te parrezisueshem sot ju beqaret dhe do merrni propozime pa fund. Shfrytëzojeni sa…

Horoskopi për ditën e sotme 7 shtator 2020

Dashi Siç thotë astrologu Paolo Fox, nesër do të shqetësoheni për financat tuaja. Shtatori do të jetë një muaj që do t’ju ftojë të rishikoni llogaritë tuaja me më shumë kujdes. Kjo periudhë mund të jetë shumë premtuese nga pikëpamja…

Horoskopi ditor: 4 shtator 2020

Dashi Tregohuni të hapur ndaj koncepteve të reja. Kohëve të fundit i keni refuzuar mendimet e njerëzve të tjerë. Është koha që ti rishqyrtoni më mirë zgjedhjet tuaja. Demi Do të merrni një ofertë e cila do të rezultojë shumë…

Horoskopi ditor: 3 shtator 2020

Dashi Në dashuri nuk përjashtohet mundësia që ata që kanë qenë të dyjëzuar mes dy historive, të gjejnë rrugën e zgjidhjes. Ndërsa në punë, yjet janë mjaft pozitive dhe i gjithë muaji do të jetë i shoqëruar me mundësi të…

S’ia mban xhepi! Këto janë shenjat më dorëlëshuara të horoskopit

Sipas astrologëve, këto dy shenja të horoskopit janë dorëlëshuara dhe shpenzojnë para sa herë u jepet mundësia! Dashi Dashi është një shenjë që e do aventurën dhe kur bëhet fjalë për paratë nuk njeh limite, por arrin të shpenzojë të…

Horoskopi ditor: 2 shtator 2020

Dashi Qetësi më e madhe për ata në çift nga mesi i muajit. Në punë, duhet shumë përpjekje sepse duket si një punë rindërtimi afatgjatë. Demi Marrëdhëniet janë pak të vështira për shkak të shumë gjërave për të bërë. Sidoqoftë,…

Horoskopi Mujor: Shtator 2020

Dashi Shtatori do të angazhojë vëmendjen tuaj me ngjarje të ndryshme të papritura. Këtë muaj, do të përjetoni sukses në shtëpinë tuaj duke zgjidhur një problem të rëndësishëm në shtëpi apo familje. Për disa prej jush, ky muaj sugjeron ndarje…

Horoskopi për ditën e sotme, 31 gusht 2020

Dashi Nëse një kontratë ju vjen për ta firmosur, duhet të bëni shumë kujdes. Lexoni të gjitha klauzolat me kujdes. Jupiteri dhe Saturni do të jenë në drejtim të kundërt dhe do të shkaktojnë disa ndryshime. Në dashuri, megjithatë, dita…

Horoskopi ditor, ditë me trazime, dashuri dhe emocione.

Dashi Dite shume e trazuar dhe e mbushur me debate te mëdha kjo e sotmja për te dashuruarit. Shume persona do ndërhyjnë ne jetën tuaj dhe do ua prishin atmosferën. Beqaret nuk do jene te qarte për hapat qe duhet…

“Çiftet që kanë gjetur guximin të përballen do të …”- Parashikimi i horoskopit për sot: Jeni akoma në errësirë

Dashi  Nuk duhet të lodheni, sepse do të jetë një ditë tjetër e keqe. Po kaloni një periudhë konflikti dhe ndoshta nëse mendoni për të ardhmen tuaj, jeni akoma në errësirë. Në 24 orët e ardhshme do të duhet të…

“Një ditë plot dyshime dhe ngatërresa në dashuri”- Parashikimi i horoskopit për sot: Do keni surpriza të mëdha

Dashi Ditë e favorshme në dashuri. Takime të preferuara për njerëzit beqarë. Hëna është në anën tuaj, dhe do të shpërndajë këshilla të shkëlqyera për t’u zbatuar. Prandaj shijoni këtë favor të yjeve për të përjetuar ditë plot emocione. Në…

Horoskopi ditor për ditën e sotme, 17 gusht 2020

Ky është horoskopi për ditën e hënë 17 gusht 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo e hënë do të…