Archive

Category: Art

Publikohet bashkëpunimi i Dua Lipës me Madonna-n dhe Missy Elliott!

Siç premtoi, Dua Lipa solli ëndrrën e bërë realitet; bashkëpunimin e parë me Madonna, mbretëresha e popit, dhe Missy Elliott, një nga këngëtaret më të suksesshme të muzikës rep. Projekti i publikuar pak orë më parë, është një remix i…