Archive

Category: Unrecognized

Arbër Hajdari “sul” Eljo Lazen për të sulmuar Elvis Naçin

Një denoncim nga ata që nuk të rastisin përditë, ka mbërritur pranë redaksisë sonë. Një qytetar i cili kërkon që të mbetet anonim, akuzon gazetarin Eljo Laze për standarte të dyfishta në raportimin e skandaleve apo denoncimeve. Qytetari shprehet se…

Ariana Grande thyen rekordin e Cristiano Ronaldos. Bëhet personi i dytë më i ndjekur në Instagram, ja kë la pas!

Në fund të vitit 2018, Cristiano Ronaldo rezultoi personazhi më i ndjekur në rrjetin social Instagram. Ndërsa në fillim të këtij viti, futbollisti i famshëm ka thyer një tjetër rekord, duke u bërë personi i parë që ka arritur plot…

‘Botë e çuditshme’ Facebook page name will be changed to ‘Revista Nova’

It’s Official! The facebook page ‘Botë e çuditshme’ will be rebranded into ‘Revista Nova’. The changes will apply in the next days, and we request our readers to stay patient. More information will be provided within the short future. Thank…

Xhemi Shehu konfirmon largimin nga ‘Portokalli’, ja ku do ta shohim në vijim moderatoren

Pak kohë më parë mediat shkruanin se Xhemi Shehu, moderatorja shumë e dashur për publikun dhe që prej vitesh e shohim në Top Channel, është larguar nga ky televizion. Ditën e sotme Xhemi e ka konfirmuar këtë lajm duke iu përgjigjur…

test2

test2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sed consequat vitae erat at ornare. Mauris vehicula erat pulvinar erat varius euismod. In hac habitasse platea dictumst. Sed interdum fringilla nisl vel commodo. Nulla eros odio, pulvinar vitae elit eu, blandit bibendum risus. Donec tempor quam dolor, eget bibendum…