Halle Berry sapo mbushi 54 vjeç, por mosha është thjesht numër për të

Views: 42

Ka shfaqur me krenari fizikun e saj pasi të premten mbushi 54 vjeç. Nëse ka një shembull që mosha është thjesht një numër, aktorja e famshme e dëshmon më së miri. Aktorja ka postuar në Instagram një video me slow motion teksa mban veshur një palë bikini me ngjyrë të zezë dhe ecën në bregun e detit.

Halle Berry sapo mbushi 54 vjeç, por mosha është thjesht

Halle Berry ka dy fëmijë vajzën Nahla, 12 vjeçe, nga ish partneri i saj Gabriel Aubry dhe djali Maceo, gjashtë vjeç, nga ish-burri i tretë Olivier Martinez.

Në postimin në Instagram, aktorja shkruan: Sezoni i Luanit me efekt të plotë!

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *