Këngëtari shqiptar shfaqet për herë të parë pas betejës me Covid-19

Views: 21

Në fund të muajit korrik, këngëtari Art Abazi deklaroi se ishte prekur nga Koronavirusi. Ai u izolua në shtëpinë e tij, ku po merrte trajtimin e nevojshëm.

Pas shumë ditësh regjim shtrati, Arti e ka marrë veten dhe është shëruar. Këngëtari ka publikuar në rrjete sociale foton e parë pas fitimit të betejës me Koronavirusin.

Ai ka pozuar krah të atit dhe të dashurës dhe shfaqet mjaft mirë.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *