Më në formë se kurrë, Nora Istrefi tregon format e përsosura

Views: 47

Këngëtarët Butrint Imeri dhe Nora Istrefi, të dielën (13 shtator) prezantojnë projektin e ri muzikor.

Dyshja, të cilët janë shumë të ndjekur në rrjetet sociale, vazhdojnë të ndajnë pamje nga xhirimet e videoklipit të ri.

E së fundmi ka qenë Nora ajo e cila ka publikuar një imazh nga prapaskenat e klipit.

Këngëtarja shfaqet në një fustan të bardhë në të cilin shkëlqen e tëra.

Nga ana tjetër, vëmendje kanë marrë padyshim linjat seksi të saj.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *