Pas 3 vitesh martesë, Cardi B firmos dokumentat e divorcit nga Offset!

Views: 8

Kjo është padyshim ndarja më e papritur e vitit dhe s’dihet ç’do të na sjellë tjetër 2020-ta.

Pas 3 vitesh së bashku, reperja Cardi B ka firmosur dokumentat e divorcit nga partneri i saj Offset.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se kjo procedurë është kryer sot dhe Cardi ka kërkuar të marrë kujdestarinë e vajzës së tyre Kulture, 2 vjeçe.

Thuhet se dy palët nuk kanë arritur ende një marrëveshje për ndarjen e pasurisë dhe ky vendim i takon gjykatës.

Megjithëse dukeshin një çift perfekt, hera e fundit që Cardi bëri një postim për Offset në rrjete sociale ishte më 20 gusht, kur ajo ndau një pjesë nga klipi i tij i ri.

Cardi dhe Offset u martuan në fshehtësi të plotë në vitin 2017 dhe sekret ka mbetur edhe arsyeja e ndarjes së tyre.

Ndërkohë, asnjëri prej të dyva s’ka reaguar pas lajmeve të divorcit.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *