Prishet marrëdhënia mes Pitt dhe Jolie!

Views: 9

Tensioni duket se është rritur sërish mes dy ish-bashkëshortëve, Brad Pitt dhe Angelina Jolie.

Marrëdhënia mes ish-çiftit që kanë gjashtë fëmijë bashkë, është përkeqësuar deri në atë pikë sa ata nuk janë më në terapi familjare ndërkohë që muajin e ardhshëm është planifikuar një seancë gjyqësore për kujdestarinë e fëmijëve, njoftoi UsWeekly të enjten.

Tensionet janë përshkallëzuar midis Brad dhe Angelina, dhe terapia familjare nuk po zhvillohet më”, tha një burim ekskluzivisht për Us Weekly.

Pitt dhe Jolie duket se kishin arritur një mirëkuptim të përzemërt në lidhje me bashkë-prindërimin e fëmijëve të tyre. Aktori u fotografua duke lënë shtëpinë e aktores në qershor pasi kaluan kohë me fëmijët.

Sidoqoftë, UsWeekly pretendon se ata kanë përsëri mosmarrëveshje në lidhje me sa kohë do të kalojë secili me Pax, 16 vjeç, Zahara, 15, Shiloh, 14 dhe binjakët 12-vjeçarë Knox dhe Vivienne.

Fëmija më i madh Maddox, 19 vjeç, lejohet të zgjedhë orarin e tij dhe thuhet se nuk do të ketë më asnjë kontakt me babanë e tij.

Brad dëshiron 50 me 50 kujdestari të përbashkët fizike dhe ligjore të fëmijëve. Angelina ka qenë kundër për këto kushte.

Jolie do të pranojë të flasë për një marrëveshje nëse baza e shtëpisë për fëmijët nuk është Los Angeles. Fëmijët më të vegjël janë në shkollë në Los Angeles, gjë për të cilën Angelina ka qenë gjithmonë kundër. Jolie dëshiron të zhvendoset në Britani dhe të marrë me vete fëmijët atje.

Lajmet për prishjen e marrëdhënieve mes tyre erdhën pasi Brad e çoi të dashurën e tij të re, modelen gjermane Nicole Poturalski, 27 vjeç, në vendin ku lidhi kurorë me Jolie-n, Château Miraval në fund të gushtit.

Ai dhe Jolie e kishin blerë pronën dhe vreshtin në vitin 2011 për 60 milionë dollarë pasi e kishin marrë me qira për tre vjet.

“Angie është zemëruar dhe plotësisht e habitur që Brad është ulur kaq poshtë”, tha një burim për The Mirror.

Ajo e sheh atë si një njeri të pafytyrë që sillet nëpër Evropë kaq publikisht me këtë vajzë, në vend që ta mbajë jetën romantike private dhe dinjitoze.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *